WWW.DOBRO.AT.UA!!! НОВОЕ ПОКОЛЕНИЕ ЛЮБИМОГО ГОРОДА!
Меню сайта
Наша кнопка
Разместите нашу кнопку у себя на сайтe

Описание сайта


Мини-чат
200
Форма входа
Наш опрос
Оцените деятельность городского головы
Всего ответов: 117


Історія створення організаціїМолодіжна організація міста Добропілля та Добропільського району була логічним завершенням діяльності ініціативною групи «ДОБРО», яка була створена у квітні 2008 року для проведення суботнику. Потім учасниками групи було розроблено Інтернет сайт «Життя Добропільського краю» http://dobrepole.org.ua де й проводились віртуальні зустрічі молоді.

Для більш якісної роботи та розвитку 14 липня 2010 року була легалізована у юстиції.

Членами організації вже є більше 150 молодих людей віком від 14 до 35 років, які активно підтримують нашу діяльність.


 

 

 

 Які бачення та плани організації у сфері роботи з молоддю? Що планує зробити в найближчому майбутньому?

У найближчому майбутньому ми плануємо створити молодіжний культурній центр на базі Палацу Природи, де б молодь мала змогу вільно розвивати свою творчість. Завдяки владі Добропільського району вже завершується ремонт усіх корпусів центру.

12 лютого 2011  року було проведено перший рок концерт де виступили п’ять місцевих груп. Надали ми хочемо розмістити виставку молодих художників, виступи команд КВК та інших напрямків культурної творчості.

Проведення фестивалю малих шахтарських міст «Териконфест» за підтримці компанії «КИЇВСТАР» у рамках проекту «Djuice» гранти дасть змогу придбати нове обладнання для репетиційної бази та поширити результати роботи молодих музикантів  серед студентів Донбасу.

На базі центру також планується проведення тренінгів для школярів з нових медіа, екологічних та історичних акцій.  «Школа лідерів» - один із головних кластерів діяльності організації. Разом з Агентством Стійкого Розвитку Луганського Регіону ми подавали проект літнього табору для лідерів шкіл, але перемогли інші.

 

Які компетенції у сфері роботи з молоддю вважаються сильною стороною організації?

Наша організація є дуже молодою, тому ще проходить командоутворення. Я вважаю, що нам потрібно розвивати багато напрямків для ефективної роботи. Я, як голова організації, відвідав багато тренінгів і наразі усі отриманні знання планую реалізовувати у організації, а саме навчати нових лідерів, які зможуть надалі розвивати нашу діяльність.

Сильної стороною ми вважаємо бажання наших членів отримувати нові знання, вже є команда з сімох людей і с кожним новим заходом до нас приєднуються нові члени. Бажання виявляють і люди старшого покоління.

 

 

Участь у семінарах для подальшого розвитку організації.

Відвідавши багато семінарів та тренінгів ми отримали багато корисної інформації, але найкращі результати дають саме ті заходи, коли  учасники і організатори проводять подальші зустрічі або інформаційну підтримку. Тому дуже важливо, що після семінару ми отримаємо ще і інформаційно-методичну підтримки та стажування учасників.

Це дасть змогу не тільки отримати знання та навики але і втілити їх на практиці. А головне, що ми зможемо  налагоджувати партнерські зв’язки та реалізовувати спільні проекти з іншими організаціями. Тільки таким чином ми зможемо стати сильними та впливовими організаціями у свої регіонах.Протягом своєі діяльності члени організації встигли провести наступну діяльність:

08.2010  участь у міні проекті «Подаруй щасливу мить»


09.2010 – організація зустрічі експертів  у рамках проекту «Мальовничий Край» - шлях розвитку зеленого туризму на Добропільщині12.2010 – перемога у конкурсі від «Київстар» в рамках проекту «Djuice гранти» з проектом проведення фестивалю творчих колективів малих шахтарських міст Донбасу


01.2011 – співорганізатор зустрічі «Зробимо Україну чистою!» («Let’s do it Ukraine!») (ДММГО «Вільна молодь Донбасу»,  «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр», м. Донецьк.


02.2011 – голова організації, Орос В.О. став членом громадської ради при Добропільськом міськвиконкомі, а юрист, Шумара А.М. став заступником голови при райдержадміністрації.


02.2011 – проведення рок концерту за участю п’яти музичних груп міста Добропілля.


03.2011 – победа в областном конкурсе проектов программ от управления по делам семьи и мололежи Донецкой олбгосадминистрации: «Донеччина Європейська» в рамках проекта «Волонтерський рух Донеччини» (http://bit.ly/oYtere)


03.2011 – победа с анновской школой в отборе сёл для Евроавтобуса 4 от Харьковской ФРІ  (http://bit.ly/e673mZ)


04.2011 – организация городского субботника, в рамках проекта «Зробимо Україну чистою!» (http://bit.ly/qgghhO )


04.2011 – организация субботника в школе № 6 на Ждановском,

г. Доброполье. (http://bit.ly/opOGdm)


05.2011 – участие в параде Шумана и тренингах по организации Евроавтобуса (ФРІ, Варшава) (http://bit.ly/qdKi27)


05.2011 – празднование Дня Европы в с. Анновка (http://bit.ly/jc6JeH ) (http://bit.ly/ldfHB6)


06.2011
– организация тренинга  «Сталоуспішний фандрейзинг: залучення ресурсів на виконання НУО своєї місії  (ДМБФ «ДОБРОТА», Добропілля http://bit.ly/jgPQRj )


06.2011 - був проведен фестиваль "Терриконфест" творчих колективів малих шахтарських міст Донбасу.  (http://dobro.at.ua/news/terrikonfest_sostojalsja/2011-07-05-39)


07.2011 – помощь в организации Energy Camp в Триполье (Greencubator, http://bit.ly/qUkq0k)


07.2011
– победа в конкурсе МФ «Возрождение» "Культурницькі, соціальні й освітні інновації в місцевих громадах Донеччини” (http://bit.ly/mUw0Dt)


Календарь
«  Август 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Мы в Facebook
Мы Вконтакте
Сайты партнеры
  • Фильтры для воды

  • Сайт города Доброполья

  • Національна компанія "Зробимо Україру чистою!"

  • "Териконфест"
  • Copyright MyCorp © 2019